Loading...
فروش 2018-07-10T10:06:26+00:00

ارائه خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه ، پشتیبانی سرورها

این روزها با توجه به نیازهای اکثر سازمان ها برای تشکیل جلسات و کنفرانس های دو یا چند نفره به صورت آنلاین و یکپارچه سازی ارتباطات بین افراد با کمترین هزینه، ابزاری مفید و بسیار کاربردی به شمار می آید. شما می توانید امکان یک گفتگوی چند نفره با استفاده از تلفن و یا ویدئو را ایجاد کنید، از قابلیت پیام رسانی فوری استفاده کنید، کنفراس خود را مدیریت کنید، فایل به اشتراک بگذارید.

Microsoft Video Conference

سمینار تخصصی ویدئو کنفرانس خیلی دور خیلی نزدیک …

از خدماتی ست که ما به مشتریان خود ارائه میدهیم ، شما در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا پیاده سازی استراکچر های اولیه بر روی محصولات مایکروسافت از قبیل روتر ، سوئیچ ، فایروال ، تلفن آی پی و … دارید میتوانید روی کمک فنی و مشاوره ای تیم نت وب حساب کنید .در بعضی موارد نیاز به راه اندازی اولیه سخت افزار مایکروسافت خریداری شده از جمله روتر ها و سوئیچ ها و یا مشاوره خرید صحیح مطابق با نیاز های فعلی و آتی سازمان مطبوع و همچنین رفع مشکلاتی که مدتها آزارتان میدهد و نگران بروکراسی های دست و پا گیر اداری برای عقد قراردادها و مناقصات با شرکت های خدمات مایکروسافت هستید ، ما با خدمات کانفیگ و مشاوره رایگان مایکروسافت با تیم متبحر و امین در خدمت شما هستیم .

استفاده متداول از ویدئو کنفرانس

از بین راه کارهای موجود برای VoIP یکی از قوی ترین و جامع ترین تکنولوژی ها,تکنولوژی Lync Server نام دارد که محصول شرکت Microsoft است. یکی از تفاوت های اصلی Lync با دیگر راهـ کارهای VoIP یکپارچه بودن آن است. بدین معنا با استفاده از همان رابط کاربری که شما تماس های خود را ارسال و دریافت می کنید بسیاری امکانات دیگر نظیر کنفرانس تصویری و وب کنفرانسیگ و گفتگوی متنی و … که امروزه مورد نیاز بسیاری از سازمان هاست، در اختیار دارید. فراهم نمودن امکان ادامه تماس، انتقال، نگه داشتن و … درصورت قطعی ارتباط (Voice Resiliency)امکان تعیین نحوه ارتباط و تعداد تماس مجاز با توجه به پهنای باند ارتباطی (Call Admission Control)

فروش ویژه محصولات مایکروسافت

تلفن های و گیتوی های VoIP سازگار با مایکروسافت لینک قسمت اصلی هر سیستم تلفنی Lync را تشکیل میدهند. با توجه به پتانسیل بالای مایکروسافت لینک در ارتباطات نوین،‌ ما با توجه ویژه ای گلچینی از بهترین تلفن ها و گیتوی های سازگار با Lync را تهیه کرده و به فروش میرسانیم. با خرید این محصولات از VoIPshop علاوه بر اطمینان از کیفیت و گارانتی محصولات از پشتیبانی فنی شرکت کاوا ارتباطات هوشمند نیز برخوردار خواهید بود